O firmie

         INNOCHEM to firma powstała w 2009 roku. Na mocy podpisanej stosownej umowy staliśmy się wyłącznym dystrybutorem produktów Royal Purple na Polskę.

Nazwa firmy może niekoniecznie kojarzy się konkretnie ze smarami i olejami przez nas oferowanymi, ale jako założycielka firmy INNOCHEM, chemik  z wykształcenia i zamiłowania, uznałam, że produkty Royal Purple to prawdziwa innowacja w dziedzinie chemii smarowania na Polskim rynku.

         ROYAL PURPLE to bardzo uznana marka olejowa na rynku amerykańskim. Firma powstała w 1986 roku, ale jej korzenie sięgają znacznie wcześniejszych lat, kiedy jej założyciel, John Williams, pasjonat inżynierii chemicznej, pracował w prywatnym laboratorium nad opracowaniem produktów nowej technologii smarowania.
Stworzone przez Niego smary Synfilm® i Synerlec® stały się kamieniem węgielnym całej linii produktów Royal Purple.

          Postanowiliśmy dać szansę również Państwu na poznanie szerokiej gamy produktów Royal Purple. Na chwilę obecną proponujemy Państwu wybrane produkty z zakresu olejów motoryzacyjnych. Stopniowo będziemy rozszerzać naszą ofertę tak, aby Państwo mogli cieszyć się dostępnością wszystkich pozycji oferowanych przez Producenta. Wiemy, że czasy „zachłyśnięcia Ameryką” mamy już za sobą i tylko najlepsze produkty znajdą Państwa uznanie, dlatego oferowane wyroby muszą być i są naprawdę rewelacyjne.

Pomimo dużej konkurencji na olejowym rynku polskim, wierzymy, że jakość naszych produktów przekona Państwa do ich używania i polecania, a marka Royal Purple stanie się znana i zyska swoich sympatyków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia stron naszej macierzystej firmy www.innochem.com.

COPYRIGHT 2012. INNOCHEM. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE | Polityka Cookies