<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ww17.daymoney.co.uk/?fp=EHGAr%2B%2Fy4BqDQ5Xu36JRjn7fpBFg68iUagK%2FxEr%2FVaIpbp4pmv9dUczBscaYhfJODOoeye7sIqx8Kjmn%2FdFnHSYzXIpif8AWPHR2ZKGUYLOV%2Bvepx5shwOVE3q98ooISdyc7ij4ULiNwD%2BZANoAfGf3wkLzd9lZJEqhi2oNKaG0%3D&prvtof=%2Bcmh6d4nSMzT4Pd4ouuT3WUVUgBK%2FNDeGspgiGWxn04%3D&poru=ujKvR9DV%2FH9wOOztKHBgEJFR0imjZ9Arvk1UvqTZToarQgBJ8k2gGd8j8vmPtdsNafoUla26j8ippmjExhwzZw%3D%3D&">Click here to proceed</a>. </body>

O firmie

         INNOCHEM to firma powstała w 2009 roku. Na mocy podpisanej stosownej umowy staliśmy się wyłącznym dystrybutorem produktów Royal Purple na Polskę.

Nazwa firmy może niekoniecznie kojarzy się konkretnie ze smarami i olejami przez nas oferowanymi, ale jako założycielka firmy INNOCHEM, chemik  z wykształcenia i zamiłowania, uznałam, że produkty Royal Purple to prawdziwa innowacja w dziedzinie chemii smarowania na Polskim rynku.

         ROYAL PURPLE to bardzo uznana marka olejowa na rynku amerykańskim. Firma powstała w 1986 roku, ale jej korzenie sięgają znacznie wcześniejszych lat, kiedy jej założyciel, John Williams, pasjonat inżynierii chemicznej, pracował w prywatnym laboratorium nad opracowaniem produktów nowej technologii smarowania.
Stworzone przez Niego smary Synfilm® i Synerlec® stały się kamieniem węgielnym całej linii produktów Royal Purple.

          Postanowiliśmy dać szansę również Państwu na poznanie szerokiej gamy produktów Royal Purple. Na chwilę obecną proponujemy Państwu wybrane produkty z zakresu olejów motoryzacyjnych. Stopniowo będziemy rozszerzać naszą ofertę tak, aby Państwo mogli cieszyć się dostępnością wszystkich pozycji oferowanych przez Producenta. Wiemy, że czasy „zachłyśnięcia Ameryką” mamy już za sobą i tylko najlepsze produkty znajdą Państwa uznanie, dlatego oferowane wyroby muszą być i są naprawdę rewelacyjne.

Pomimo dużej konkurencji na olejowym rynku polskim, wierzymy, że jakość naszych produktów przekona Państwa do ich używania i polecania, a marka Royal Purple stanie się znana i zyska swoich sympatyków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia stron naszej macierzystej firmy www.innochem.com.

COPYRIGHT 2012. INNOCHEM. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE | Polityka Cookies